KILCA: KARATAY'DA TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYAN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN

Karatay Belediyesi, 30'uncu yılında belediye çatısı altında görev alan çalışanlarını "30. Yılında Karatay Belediyesi Vefa Buluşması" ile anacak. Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada devraldıkları emanetin farkında olduklarını ve bu kıymetli emanete sahip çıkmanın yanı sıra bayrağı en zirveye taşımak için çalıştıklarının altını çizdi. Başkan Kılca, "Bugüne kadar Karatay'da taş üstüne taş koyan herkesten Allah razı olsun. Bizler de ilçemize ve hemşehrilerimize hizmetin en güzelini yapmanın, vatandaşlarımızın duaları ve desteklerine layık olabilmek için gece gündüz gayret gösteriyoruz" dedi.

Yaptığı hizmetler, hayata geçirdiği projeler ve birbirinden önemli çalışmalarla ilçenin çehresini değiştiren Karatay Belediyesi, kuruluşunun 30'uncu yılında tüm çalışanlarını bir araya getiriyor.

Karatay Belediyesi, bu kapsamda da bugüne kadar ilçeye ve ilçe halkına kesintisiz hizmet üretmek adına belediye başkanlığının her kademesinde görev almış tüm isimleri bir araya getirmeyi planlıyor.

BU BÜYÜK VE GÜZEL AİLENİN BİR FERDİ OLMAK GURUR VERİCİ

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Karatay Belediyesi'nin tam 30 yıldır ilçeye ve ilçe halkına önemli hizmetlerde bulunduğunu, bu misyonunu layıkıyla sürdürdüğünü belirtti.

Başkan Hasan Kılca, "Bu yıl Karatay Belediyemizin 30. kuruluş yıldönümünü kutluyoruz. Tam 30 yıldır Karatay Belediyesi, vatandaşların rahatı, mutluluğu ve güzel bir yaşam sürmesine katkı sunuyor. Bugüne kadar birbirinden kıymetli belediye başkanlarımız ilçemize hizmet etti. Bizler de bizden önceki başkanlarımız gibi bu şehre faydalı işler yapmanın gayretindeyiz. Zira belediye başkanlığı, yaşadığın şehre hizmet makamıdır. Amacımız, bu emaneti ve bayrağı zirveye taşıyıp, kıymetli ve faydalı eserler bırakmaktır. Gerçekten bu güzel ve büyük ailenin bir ferdi olmak bizler için bir gurur vesilesi. Karatay Belediye Başkanı olarak ekibimizle birlikte bizler de bugüne kadar birçok konuda çalışmalar gerçekleştirdik. Başladığımız birçok proje var. Bir kısmını bitirme aşamasına getirirken Gelecekle alakalı birçok projeyi de arkadaşlarımızla planlıyoruz. İmkânlarımız ölçüsünde ilçemize ve vatandaşlarımıza hizmetin en güzelini yapmanın gayreti içerisindeyiz. Bunu yaparken de gerek hükümetimiz, bakanlıklarımız, valiliğimiz, büyükşehir belediyemiz ile tüm kamu kurum ve kuruluşlarla birlikte çalışma ortaya koymaya özen gösteriyoruz. Çünkü bizim için her şeyin başında, her şeyden önemlisi halkımızın huzuru, refahı ve mutluluğu var. Bu kısa süre içerisinde Karatay'da huzurlu ve refah bir yaşama katkı sunabilmişsek ne mutlu bize" ifadelerini kullandı.

BAŞKAN KILCA'DAN ÖNCEKİ DÖNEM BAŞKANLARI VE TÜM ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR…

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, hangi mevkide olursa olsun Karatay Belediyesi'nin 30 yıllık geçmişi boyunca Karatay Belediyesi çatısı altında görev yapan herkese teşekkür etti.

Kılca, açıklamasını şöyle tamamladı: "Bu büyük ve güzel ailenin bir parçası olarak Karatay'a hizmet edip vefat eden tüm kardeşlerimi rahmetle anıyor, hayatta olanları da sevgiyle ve hürmetle selamlayarak kendilerine hayırlı ömürler diliyorum. Belediyemizin 30. kuruluş yıldönümü dolayısıyla belediye binamızda bugün itibariyle de bir fotoğraf sergisi açtık. Sergide 30 yıl boyunca ilçemize hizmet eden belediye başkanlarımızın, yöneticilerimizin, çalışanlarımızın ve ortaya çıkan çalışmaların ölümsüzleştirildiği fotoğraflar var. Hayatının bir yerinde Karatay Belediyesi olan tüm hemşehrilerimizi sergiyi görmeye davet ediyorum. Yine 24 Aralık Salı günü saat 19:00'da Karatay Atiker Toplantı Merkezi'nde "30. Yılında Karatay Belediyesi Vefa Buluşması" adıyla bir kutlama programı düzenleyeceğiz. Amacımız hem belediyemizin 30. yılını kutlamak hem de ilçemize ve Karatay Belediyemize hizmetleri geçmiş tüm hemşehrilerimizle bir arada olacağız."